STU7N60M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU7N60M2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STU7N60M2
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 600V IPAK
lomakkeissa: STU7N60M2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Viesti
STU7N60M2: n tekniset tiedot
Osa numero STU7N60M2 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 600V IPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 54760 pcs Tietolomake STU7N60M2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package I-PAK
Sarja MDmesh™ II Plus RDS (Max) @ Id, Vgs 950 mOhm @ 2.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 60W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Muut nimet 497-13979-5
STU7N60M2-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 271pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8.8nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 600V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 600V 5A (Tc) 60W (Tc) Through Hole I-PAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 5A (Tc)