THBT15011DRL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
THBT15011DRL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: THBT15011DRL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRISIL BIDIR OVP ASD 8-SOIC
lomakkeissa: THBT15011DRL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
THBT15011DRL: n tekniset tiedot
Osa numero THBT15011DRL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRISIL BIDIR OVP ASD 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 87117 pcs Tietolomake THBT15011DRL.pdf
Jännite - Off State 150V Jännite - breakover 210V
Sarja THBT, TRISIL™ Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Lukumäärä Elements 3
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A
Nykyinen - Hold (Ih) 150mA kapasitanssi 80pF