THBT27011D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
THBT27011D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: THBT27011D
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRISIL BIDIR OVP ASD 8-SOIC
lomakkeissa: THBT27011D.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
THBT27011D: n tekniset tiedot
Osa numero THBT27011D Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRISIL BIDIR OVP ASD 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 114493 pcs Tietolomake THBT27011D.pdf
Jännite - Off State 270V Jännite - breakover 380V
Sarja THBT, TRISIL™ Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Lukumäärä Elements 3
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A
Nykyinen - Hold (Ih) 150mA kapasitanssi 80pF