TPA220RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TPA220RL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TPA220RL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRISIL TELECOM PROTECTION DO-15
lomakkeissa: TPA220RL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
TPA220RL: n tekniset tiedot
Osa numero TPA220RL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRISIL TELECOM PROTECTION DO-15 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 433663 pcs Tietolomake TPA220RL.pdf
Jännite - Off State 220V Jännite - breakover 293V
Sarja TPA, TRISIL™ Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-204AC, DO-15, Axial Lukumäärä Elements 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A Nykyinen - Hold (Ih) 150mA
kapasitanssi 25pF