TPA270RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TPA270RL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus THYRISTOR 270V 150A DO15
lomakkeissa: TPA270RL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
TPA270RL: n tekniset tiedot
Osa numero TPA270RL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus THYRISTOR 270V 150A DO15 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 268989 pcs Tietolomake TPA270RL.pdf
Jännite - Off State 270V Jännite - breakover 360V
Sarja TPA, TRISIL™ Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-204AC, DO-15, Axial Lukumäärä Elements 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A Nykyinen - Hold (Ih) 150mA
kapasitanssi 25pF
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TPA21FFGRA2
TPA21FFGRA2
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V