VIPER20A-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER20A-E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VIPER20A-E
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC SWIT SMPS CM OTP PENTAWATT5
lomakkeissa: VIPER20A-E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
VIPER20A-E: n tekniset tiedot
Osa numero VIPER20A-E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC SWIT SMPS CM OTP PENTAWATT5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 56041 pcs Tietolomake VIPER20A-E.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Jännite - käynnisty 11V
Jännite - Breakdown 700V topologia Flyback
Toimittaja Device Package 5-PENTAWATT Sarja VIPER™
Virta (wattia) 20W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads) Output Isolation Isolated
Muut nimet 497-6796-5
VIPER20A-E-ND
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Sisäinen kytkin (s) Yes
Taajuus - Switching Up to 200kHz Vianmääritys Current Limiting, Over Temperature
Käyttömäärä - Yksityiskohtainen kuvaus Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 5-PENTAWATT