VIPER20ADIP-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VIPER20ADIP-E
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC SWIT SMPS CM OTP UVLO 8DIP
lomakkeissa: VIPER20ADIP-E.pdf
  • Viesti
VIPER20ADIP-E: n tekniset tiedot
Osa numero VIPER20ADIP-E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC SWIT SMPS CM OTP UVLO 8DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6946 pcs Tietolomake VIPER20ADIP-E.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Jännite - käynnisty 11V
Jännite - Breakdown 700V topologia Flyback
Toimittaja Device Package 8-DIP Sarja VIPER™
Virta (wattia) 20W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Output Isolation Isolated
Muut nimet 497-6797-5
VIPER20ADIP-E-ND
VIPER20ADIPE
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Sisäinen kytkin (s) Yes
Taajuus - Switching Up to 200kHz Vianmääritys Current Limiting, Over Temperature
Käyttömäärä - Yksityiskohtainen kuvaus Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 8-DIP