VN5E010AHTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN5E010AHTR-E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VN5E010AHTR-E
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC HIGH SIDE DRIVER 6-HPAK
lomakkeissa: VN5E010AHTR-E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
VN5E010AHTR-E: n tekniset tiedot
Osa numero VN5E010AHTR-E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC HIGH SIDE DRIVER 6-HPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37539 pcs Tietolomake VN5E010AHTR-E.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Jännite - Load 4.5 V ~ 28 V
Switch Type General Purpose Toimittaja Device Package 6-HPAK
Sarja VIPower™ Rds On (Typ) 10 mOhm
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case TO-252-7, DPak (6 Leads + Tab) lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration High Side Muut nimet 497-10505-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä On/Off Syötetyyppi Non-Inverting
Nykyinen - Output (Max) 60A Perusosan osanumero VN5E010