VN5E016AFHTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN5E016AFHTR-E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VN5E016AFHTR-E
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC DVR SWITCH HI SIDE SGL HPAK-6
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
VN5E016AFHTR-E: n tekniset tiedot
Osa numero VN5E016AFHTR-E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC DVR SWITCH HI SIDE SGL HPAK-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 91593 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) - Jännite - Load 4.5 V ~ 28 V
Switch Type - Toimittaja Device Package HPAK
Sarja - Rds On (Typ) 16 mOhm (Max)