VN5E050MJ-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN5E050MJ-E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VN5E050MJ-E
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC DVR SWITCH HI SIDE PWRSSO12
lomakkeissa: VN5E050MJ-E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
VN5E050MJ-E: n tekniset tiedot
Osa numero VN5E050MJ-E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC DVR SWITCH HI SIDE PWRSSO12 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 104455 pcs Tietolomake VN5E050MJ-E.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Jännite - Load 4.5 V ~ 28 V
Switch Type General Purpose Toimittaja Device Package PowerSSO-12™
Sarja VIPower™ Rds On (Typ) 50 mOhm (Max)
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case PowerSSO-12 lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration High Side Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä On/Off
Syötetyyppi Non-Inverting ominaisuudet Auto Restart
Vianmääritys Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Nykyinen - Output (Max) 19A