VN5E160ASTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN5E160ASTR-E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VN5E160ASTR-E
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC DVR SWITCH HI SIDE SGL 8SOIC
lomakkeissa: VN5E160ASTR-E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
VN5E160ASTR-E: n tekniset tiedot
Osa numero VN5E160ASTR-E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC DVR SWITCH HI SIDE SGL 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 52921 pcs Tietolomake VN5E160ASTR-E.pdf
Jännite - Load 160 mOhm (Max) Jännite - Breakdown 8-SO
Sarja VIPower™ RoHS-tila Digi-Reel®
Polarisaatio 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration 1 Muut nimet 497-11684-6
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan osanumero VN5E160ASTR-E liitäntä On/Off
Syötetyyppi Non-Inverting ominaisuudet Auto Restart
Feature Pins 7A Driven Configuration 4.5 V ~ 28 V