VN7140AJ-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VN7140AJ-E
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC DVR HIGH-SIDE 1CH POWERSSO-16
lomakkeissa: VN7140AJ-E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
VN7140AJ-E: n tekniset tiedot
Osa numero VN7140AJ-E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC DVR HIGH-SIDE 1CH POWERSSO-16 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 135927 pcs Tietolomake VN7140AJ-E.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Jännite - Load 4 V ~ 28 V
Switch Type General Purpose Toimittaja Device Package PowerSSO-16
Sarja VIPower™ Rds On (Typ) 140 mOhm
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 16-PowerLFSOP (0.154", 3.90mm Width) lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration High Side Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä On/Off
Syötetyyppi Non-Inverting ominaisuudet Auto Restart, Status Flag
Vianmääritys Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage, UVLO Nykyinen - Output (Max) 8A