VN7140ASTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN7140ASTR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VN7140ASTR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC DVR HIGH-SIDE 1CH 8SOIC
lomakkeissa: VN7140ASTR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
VN7140ASTR: n tekniset tiedot
Osa numero VN7140ASTR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC DVR HIGH-SIDE 1CH 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 63440 pcs Tietolomake VN7140ASTR.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Jännite - Load 4 V ~ 28 V
Switch Type General Purpose Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja VIPower™ Rds On (Typ) 140 mOhm
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration High Side Muut nimet 497-15994-6
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä On/Off Syötetyyppi Non-Inverting
Nykyinen - Output (Max) 8A