VNB14N04TR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB14N04TR-E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VNB14N04TR-E
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET OMNI N-CH 42V 14A D2PAK
lomakkeissa: VNB14N04TR-E.pdf
  • Viesti
VNB14N04TR-E: n tekniset tiedot
Osa numero VNB14N04TR-E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET OMNI N-CH 42V 14A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3001 pcs Tietolomake VNB14N04TR-E.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Jännite - Load 35V (Max)
Switch Type General Purpose Toimittaja Device Package D2PAK
Sarja OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 70 mOhm (Max)
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration Low Side Käyttölämpötila -
Lukumäärä Lähdöt 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä On/Off
Syötetyyppi Non-Inverting ominaisuudet Status Flag
Vianmääritys Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Nykyinen - Output (Max) 10A