VNB20N07
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB20N07 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VNB20N07
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 70V 20A D2PAK
lomakkeissa: VNB20N07.pdf
  • Viesti
VNB20N07: n tekniset tiedot
Osa numero VNB20N07 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 70V 20A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5781 pcs Tietolomake VNB20N07.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Jännite - Load 55V (Max)
Switch Type General Purpose Toimittaja Device Package D2PAK
Sarja OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 50 mOhm (Max)
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration Low Side Muut nimet 497-2794-5
Käyttölämpötila - Lukumäärä Lähdöt 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä On/Off Syötetyyppi Non-Inverting
ominaisuudet Status Flag Vianmääritys Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Nykyinen - Output (Max) 14A Perusosan osanumero VN*20N
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
VNB20N07-E
VNB20N07-E
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET OMNIFET 70V 20A D2PAK
Varastossa: 56401 pcs
ladata: VNB20N07-E.pdf
RFQ
VNB14NV04-E
VNB14NV04-E
Kuvaus: MOSFET OMNIFETII 40V 12A D2PAK
Varastossa: 76953 pcs
ladata: VNB14NV04-E.pdf
RFQ
VNB20N07TR-E
VNB20N07TR-E