VNP49N04
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNP49N04 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VNP49N04
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 42V 49A TO-220-3
lomakkeissa: VNP49N04.pdf
  • Viesti
VNP49N04: n tekniset tiedot
Osa numero VNP49N04 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 42V 49A TO-220-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 32992 pcs Tietolomake VNP49N04.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Jännite - Load 35V (Max)
Switch Type General Purpose Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 20 mOhm (Max)
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration Low Side Muut nimet 497-2649-5
ominaisuudet Status Flag Vianmääritys Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Nykyinen - Output (Max) 30A Perusosan osanumero VN*49N
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
VNP49N04-E
VNP49N04-E
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET POWER 42V 49A TO-220-3