VNP35N07
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNP35N07 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VNP35N07
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 70V 35A TO-220
lomakkeissa: VNP35N07.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
VNP35N07: n tekniset tiedot
Osa numero VNP35N07 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 70V 35A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6455 pcs Tietolomake VNP35N07.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Jännite - Load 55V (Max)
Switch Type General Purpose Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 280 mOhm (Max)
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration Low Side Muut nimet 497-2792-5
Käyttölämpötila - Lukumäärä Lähdöt 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
liitäntä On/Off Syötetyyppi Non-Inverting
ominaisuudet Status Flag Vianmääritys Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Nykyinen - Output (Max) 25A Perusosan osanumero VN*35N