FJH-10-R-04.25-4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FJH-10-R-04.25-4
Valmistaja / merkki: Samtec, Inc.
Tuotteen Kuvaus .5MM FLEX CABLE JUMPER
lomakkeissa: 1.FJH-10-R-04.25-4.pdf2.FJH-10-R-04.25-4.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
FJH-10-R-04.25-4: n tekniset tiedot
Osa numero FJH-10-R-04.25-4 Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus .5MM FLEX CABLE JUMPER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35762 pcs Tietolomake 1.FJH-10-R-04.25-4.pdf2.FJH-10-R-04.25-4.pdf
Sarja * Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Position Cable
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FJH-10-R-03.75-4
FJH-10-R-03.75-4
valmistajat: Samtec, Inc.
Kuvaus: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Varastossa: 33841 pcs
ladata: FJH-10-R-03.75-4.pdf
RFQ
valmistajat: Samtec, Inc.
Kuvaus: CABLE FFC 10POS 0.50MM 4"