FJH-10-R-04.50-4
Tuote-esittely
Osa numero: FJH-10-R-04.50-4
Valmistaja / merkki: Samtec, Inc.
Tuotteen Kuvaus .5MM FLEX CABLE JUMPER
lomakkeissa: 1.FJH-10-R-04.50-4.pdf2.FJH-10-R-04.50-4.pdf
  • Viesti
FJH-10-R-04.50-4: n tekniset tiedot
Osa numero FJH-10-R-04.50-4 Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus .5MM FLEX CABLE JUMPER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35073 pcs Tietolomake 1.FJH-10-R-04.50-4.pdf2.FJH-10-R-04.50-4.pdf
Liittyvät tuotteet
FJH-10-R-04.60-4
FJH-10-R-04.60-4
valmistajat: Samtec, Inc.
Kuvaus: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Varastossa: 33800 pcs
ladata: FJH-10-R-04.60-4.pdf
RFQ
valmistajat: Samtec, Inc.
Kuvaus: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Varastossa: 35004 pcs
ladata: FJH-10-R-05.00-4.pdf
RFQ
Kuvaus: CABLE FFC 10POS 0.50MM 4"