2AX152K4
Tuote-esittely
Osa numero: 2AX152K4
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1500PF 4KV X7R NONSTND
lomakkeissa: 2AX152K4.pdf
  • Viesti
2AX152K4: n tekniset tiedot
Osa numero 2AX152K4 Valmistaja Semtech
Kuvaus CAP CER 1500PF 4KV X7R NONSTND Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5720 pcs Tietolomake 2AX152K4.pdf
Jännite - Rated 4000V (4kV) Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) 0.252" (6.40mm) lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.270" L x 0.250" W (6.90mm x 6.40mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet High Voltage Yksityiskohtainen kuvaus 1500pF ±10% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
kapasitanssi 1500pF Sovellukset General Purpose