2AX331K3
Tuote-esittely
Osa numero: 2AX331K3
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 3KV X7R NONSTND
lomakkeissa: 2AX331K3.pdf
  • Viesti
2AX331K3: n tekniset tiedot
Osa numero 2AX331K3 Valmistaja Semtech
Kuvaus CAP CER 330PF 3KV X7R NONSTND Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3931 pcs Tietolomake 2AX331K3.pdf
Jännite - Rated 3000V (3kV) Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) 0.252" (6.40mm) lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.270" L x 0.250" W (6.90mm x 6.40mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet High Voltage Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
kapasitanssi 330pF Sovellukset General Purpose