SC1563ISK1.8TRT
SemtechSemtech
SC1563ISK1.8TRT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC1563ISK1.8TRT
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT23-5
lomakkeissa: SC1563ISK1.8TRT.pdf
  • Viesti
SC1563ISK1.8TRT: n tekniset tiedot
Osa numero SC1563ISK1.8TRT Valmistaja Semtech
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3919 pcs Tietolomake SC1563ISK1.8TRT.pdf
Jännitepudotus (max) 0.7V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6.5V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet SC1563ISK1.8TR Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply (Max) 150µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 2µA Nykyinen - Tuotos 500mA
Ohjaustoiminnot Enable
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC15470KT
SC15470KT
valmistajat: AMP Connectors / TE Connectivity
Kuvaus: FIXED IND 47UH 235MA 2.75 OHM TH
Varastossa: 54895 pcs
ladata: SC15470KT.pdf
RFQ
SC1565I5M2.5TRT
SC1565I5M2.5TRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-5
Varastossa: 46611 pcs
ladata: SC1565I5M2.5TRT.pdf
RFQ
SC1563ISK3.3TRT
SC1563ISK3.3TRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT23-5
ladata: SC1563ISK3.3TRT.pdf
SC1541CS-3.3TRT
SC1541CS-3.3TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 1A 8SO
ladata: SC1541CS-3.3TRT.pdf
SC1565IM-1.8TRT
SC1565IM-1.8TRT
Kuvaus: IC REGULATOR TO-263
ladata: SC1565IM-1.8TRT.pdf
SC1563ISK2.5TRT
SC1563ISK2.5TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT23-5
ladata: SC1563ISK2.5TRT.pdf
SC1545CS-1.8TRT
SC1545CS-1.8TRT
Kuvaus: IC REG LDO 1.8V 0.5A 8SOIC
ladata:
SC1565I5M1.8TRT
SC1565I5M1.8TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO263-5
ladata: SC1565I5M1.8TRT.pdf
SC1548CSK1.5TRT
SC1548CSK1.5TRT
Kuvaus: IC LNR REG CTRLR 1OUT SOT23-5
ladata: SC1548CSK1.5TRT.pdf
SC154R7KT
SC154R7KT
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 300MA 2.6 OHM TH
ladata: SC154R7KT.pdf
SC1548CSKTRT
SC1548CSKTRT
ladata: SC1548CSKTRT.pdf
SC1563ISK3.0TRT
SC1563ISK3.0TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 3V 500MA SOT23-5
ladata: SC1563ISK3.0TRT.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna