SC1565IM-1.8TRT
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC1565IM-1.8TRT
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus IC REGULATOR TO-263
lomakkeissa: SC1565IM-1.8TRT.pdf
  • Viesti
SC1565IM-1.8TRT: n tekniset tiedot
Osa numero SC1565IM-1.8TRT Valmistaja Semtech
Kuvaus IC REGULATOR TO-263 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6869 pcs Tietolomake SC1565IM-1.8TRT.pdf
Sarja * Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Liittyvät tuotteet
SC1565IS-2.5TRT
SC1565IS-2.5TRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A 8SO
Varastossa: 94741 pcs
ladata: SC1565IS-2.5TRT.pdf
RFQ
SC1565I5M2.5TRT
SC1565I5M2.5TRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-5
Varastossa: 46611 pcs
ladata: SC1565I5M2.5TRT.pdf
RFQ
SC1565IT-2.5T
SC1565IT-2.5T
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220-3
ladata: SC1565IT-2.5T.pdf
SC1565IST25TRT
SC1565IST25TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-3
ladata: SC1565IST25TRT.pdf
SC1563ISK1.8TRT
SC1563ISK1.8TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT23-5
ladata: SC1563ISK1.8TRT.pdf
SC1565IS-1.8TRT
SC1565IS-1.8TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A 8SO
ladata: SC1565IS-1.8TRT.pdf
SC1565I5M1.8TRT
SC1565I5M1.8TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO263-5
ladata: SC1565I5M1.8TRT.pdf
SC1565IST18TRT
SC1565IST18TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-3
ladata: SC1565IST18TRT.pdf
SC1563ISK3.3TRT
SC1563ISK3.3TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT23-5
SC1563ISK2.5TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT23-5
ladata: SC1563ISK2.5TRT.pdf
SC1565IM-2.5TRT
SC1565IM-2.5TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263
ladata: SC1565IM-2.5TRT.pdf
SC1563ISK3.0TRT
SC1563ISK3.0TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 3V 500MA SOT23-5
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna