SC1566I5M2.5TRT
SemtechSemtech
SC1566I5M2.5TRT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC1566I5M2.5TRT
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263-5
lomakkeissa: SC1566I5M2.5TRT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
SC1566I5M2.5TRT: n tekniset tiedot
Osa numero SC1566I5M2.5TRT Valmistaja Semtech
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 43081 pcs Tietolomake SC1566I5M2.5TRT.pdf
Jännitepudotus (max) 0.6V @ 3A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package TO-263-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet SC1566I5M2.5TR
SC1566I5M25TRT
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A TO-263-5 Nykyinen - Supply (Max) 1.75mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 35µA Nykyinen - Tuotos 3A
Ohjaustoiminnot Enable
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-3
Varastossa: 124738 pcs
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO263-5
Varastossa: 38740 pcs
ladata: SC1566I5M1.8TRT.pdf
RFQ
SC1566IT-2.5T
SC1566IT-2.5T
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-3
ladata: SC1566IT-2.5T.pdf
SC1566IM-1.8TRT
SC1566IM-1.8TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO263
ladata: SC1566IM-1.8TRT.pdf
SC1565IS-2.5TRT
SC1565IS-2.5TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A 8SO
ladata: SC1565IS-2.5TRT.pdf
SC1565IST18TRT
SC1565IST18TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-3
ladata: SC1565IST18TRT.pdf
SC1566IM-2.5TRT
SC1566IM-2.5TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263
ladata: SC1566IM-2.5TRT.pdf
SC1566IT-1.8T
SC1566IT-1.8T
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-3
ladata: SC1566IT-1.8T.pdf
SC1566I5T-1.8T
SC1566I5T-1.8T
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-5
ladata: SC1566I5T-1.8T.pdf
SC1566I5T-2.5T
SC1566I5T-2.5T
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-5
ladata: SC1566I5T-2.5T.pdf
SC1565IS-1.8TRT
SC1565IS-1.8TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A 8SO
ladata: SC1565IS-1.8TRT.pdf
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220-3
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna