SC1565IS-1.8TRT
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC1565IS-1.8TRT
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1.5A 8SO
lomakkeissa: SC1565IS-1.8TRT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SC1565IS-1.8TRT: n tekniset tiedot
Osa numero SC1565IS-1.8TRT Valmistaja Semtech
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1.5A 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 47127 pcs Tietolomake SC1565IS-1.8TRT.pdf
Jännitepudotus (max) 0.6V @ 1.5A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 8-SO Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet SC1565IS-1.8CT
SC1565IS-1.8CT-ND
SC1565IS-1.8TRTCT
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A 8-SO Nykyinen - Supply (Max) 1.75mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 35µA Nykyinen - Tuotos 1.5A
Ohjaustoiminnot Enable
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC1565IM-1.8TRT
SC1565IM-1.8TRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REGULATOR TO-263
Varastossa: 6869 pcs
ladata: SC1565IM-1.8TRT.pdf
RFQ
SC1566I5M1.8TRT
SC1566I5M1.8TRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO263-5
Varastossa: 38740 pcs
ladata: SC1566I5M1.8TRT.pdf
RFQ
SC1565IM-2.5TRT
SC1565IM-2.5TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263
ladata: SC1565IM-2.5TRT.pdf
SC1563ISK3.0TRT
SC1563ISK3.0TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 3V 500MA SOT23-5
ladata: SC1563ISK3.0TRT.pdf
SC1565I5M2.5TRT
SC1565I5M2.5TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-5
ladata: SC1565I5M2.5TRT.pdf
SC1565IT-2.5T
SC1565IT-2.5T
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220-3
ladata: SC1565IT-2.5T.pdf
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO263-5
ladata: SC1565I5M1.8TRT.pdf
SC1563ISK3.3TRT
SC1563ISK3.3TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT23-5
ladata: SC1563ISK3.3TRT.pdf
SC1565IST25TRT
SC1565IST25TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-3
ladata: SC1565IST25TRT.pdf
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263-5
ladata: SC1566I5M2.5TRT.pdf
SC1565IST18TRT
SC1565IST18TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-3
ladata: SC1565IST18TRT.pdf
SC1565IS-2.5TRT
SC1565IS-2.5TRT
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A 8SO
ladata: SC1565IS-2.5TRT.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna