SLVG2.8.TCT
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SLVG2.8.TCT
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 2.8V 15V SOT143-4
lomakkeissa: SLVG2.8.TCT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
SLVG2.8.TCT: n tekniset tiedot
Osa numero SLVG2.8.TCT Valmistaja Semtech
Kuvaus TVS DIODE 2.8V 15V SOT143-4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 124913 pcs Tietolomake SLVG2.8.TCT.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 2.8V (Max) Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 15V
Jännite - erittely (min) 3V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SOT-143-4 Sarja SLV
Power Line Protection No Teho - huippukulma 300W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-253-4, TO-253AA
Muut nimet SLVG2.8.TCT-ND
SLVG2.8.TCTTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus 50pF @ 1MHz Kaksisuuntaiset kanavat 1