SLVU2.8-4.TBT
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SLVU2.8-4.TBT
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 2.8V 15V 8SO
lomakkeissa: SLVU2.8-4.TBT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
SLVU2.8-4.TBT: n tekniset tiedot
Osa numero SLVU2.8-4.TBT Valmistaja Semtech
Kuvaus TVS DIODE 2.8V 15V 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42018 pcs Tietolomake SLVU2.8-4.TBT.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 2.8V (Max) Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 15V
Jännite - erittely (min) 3V Yksisuuntaiset kanavat 4
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja SLV Power Line Protection No
Teho - huippukulma 400W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet SLVU2.8-4TR
SLVU284TBT
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus 5pF @ 1MHz