TS14001-C025DFNR
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TS14001-C025DFNR
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 200MA 8VDFN
lomakkeissa: TS14001-C025DFNR.pdf
  • Viesti
TS14001-C025DFNR: n tekniset tiedot
Osa numero TS14001-C025DFNR Valmistaja Semtech
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 200MA 8VDFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5633 pcs Tietolomake TS14001-C025DFNR.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 8-VDFN (2x2) Sarja nanoSmart®
Suojausominaisuudet Over Current Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-VFDFN Exposed Pad PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA 8-VDFN (2x2)
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 20nA Nykyinen - Tuotos 200mA