TS14001-C033DFNR
Tuote-esittely
Osa numero: TS14001-C033DFNR
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VDFN
lomakkeissa: TS14001-C033DFNR.pdf
  • Viesti
TS14001-C033DFNR: n tekniset tiedot
Osa numero TS14001-C033DFNR Valmistaja Semtech
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VDFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7016 pcs Tietolomake TS14001-C033DFNR.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 8-VDFN (2x2) Sarja nanoSmart®
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 8-VDFN (2x2)
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 20nA Nykyinen - Tuotos 200mA