LS037V7DW06
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LS037V7DW06
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus LCD TFT 3.7" 640X480 VGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
140 pcs
  • Viesti
LS037V7DW06: n tekniset tiedot
Osa numero LS037V7DW06 Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus LCD TFT 3.7" 640X480 VGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1510 pcs Tietolomake
Katsoo Area 56.16mm W x 74.88mm H Kosketusnäyttö -
Sarja - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä Parallel, 24-Bit (RGB)
Graafinen väri Red, Green, Blue (RGB) dot Koko -
dot Pikselit 480 x 640 pisteväli -
näytön tyyppi TFT - Color Näyttötila Transflective
Näyttöruudun halkaisija 3.7" (93.98mm) Yksityiskohtainen kuvaus Graphic LCD Display Module Transflective Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 3.7" (93.98mm) 480 x 640