LS044Q7DH01
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
LS044Q7DH01 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LS044Q7DH01
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus LCD TFT 4.4" 320X240
lomakkeissa: 1.LS044Q7DH01.pdf2.LS044Q7DH01.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
LS044Q7DH01: n tekniset tiedot
Osa numero LS044Q7DH01 Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus LCD TFT 4.4" 320X240 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1267 pcs Tietolomake 1.LS044Q7DH01.pdf2.LS044Q7DH01.pdf
Katsoo Area 90.80mm W x 68.40mm H Kosketusnäyttö -
Sarja - Muut nimet 425-2910
LS044Q7DH01-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Serial Graafinen väri Black
dot Koko - dot Pikselit 320 x 240 (QVGA)
pisteväli 0.28mm W x 0.28mm H näytön tyyppi Monochrome
Näyttötila Reflective Näyttöruudun halkaisija 4.4" (111.76mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Graphic LCD Display Module Reflective Black Monochrome Serial 4.4" (111.76mm) 320 x 240 (QVGA) taustavalo Without Backlight
Taustaväri White
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LS044Q7DH01-DU
LS044Q7DH01-DU
valmistajat: Sharp Microelectronics
Kuvaus: LCD TFT 4.4" 320X240