PC3SD12NTZA
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PC3SD12NTZA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PC3SD12NTZA
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP
lomakkeissa: PC3SD12NTZA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PC3SD12NTZA: n tekniset tiedot
Osa numero PC3SD12NTZA Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5237 pcs Tietolomake PC3SD12NTZA.pdf
Akselin halkaisija (mm) No Jännite - Off State 600V
Jännite - Isolation 5000Vrms Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 1.2V
Turn On Time 50µs (Max) Toimittaja Device Package 6-DIP
Staattinen dV / dt (min) 1kV/µs Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-DIP (0.300", 7.62mm), 5 Leads
lähtö Tyyppi Triac Muut nimet 425-1366-5
Käyttölämpötila -30°C ~ 100°C Kanavien lukumäärä 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 100mA Nykyinen - LED-liipaisin (Ift) (Max) 10mA
Nykyinen - Hold (Ih) 3.5mA Nykyinen - DC eteenpäin (jos) (maksimi) 50mA