PC3SD12YTZAF
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PC3SD12YTZAF
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP
lomakkeissa: PC3SD12YTZAF.pdf
  • Viesti
PC3SD12YTZAF: n tekniset tiedot
Osa numero PC3SD12YTZAF Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6811 pcs Tietolomake PC3SD12YTZAF.pdf
Akselin halkaisija (mm) No Jännite - Off State 600V
Jännite - Isolation 5000Vrms Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 1.2V
Turn On Time 50µs (Max) Toimittaja Device Package 6-DIP
Staattinen dV / dt (min) 1kV/µs Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-DIP (0.300", 7.62mm)
lähtö Tyyppi Triac Käyttölämpötila -30°C ~ 100°C
Kanavien lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Optoisolator Triac Output 5000Vrms 1 Channel 6-DIP Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 100mA
Nykyinen - LED-liipaisin (Ift) (Max) 10mA Nykyinen - Hold (Ih) 3.5mA
Nykyinen - DC eteenpäin (jos) (maksimi) 50mA Hyväksynnät CSA, UR, VDE