PQ12DZ1U
Tuote-esittely
Osa numero: PQ12DZ1U
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 12V 1A SC63
lomakkeissa: PQ12DZ1U.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PQ12DZ1U: n tekniset tiedot
Osa numero PQ12DZ1U Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 1A SC63 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4160 pcs Tietolomake PQ12DZ1U.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 24V
Toimittaja Device Package SC-63 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 425-1624-2 Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1A SC-63 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA
Nykyinen - Tuotos 1A Ohjaustoiminnot Enable