PQ12DZ51
Tuote-esittely
Osa numero: PQ12DZ51
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 12V 500MA SC63
lomakkeissa: PQ12DZ51.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PQ12DZ51: n tekniset tiedot
Osa numero PQ12DZ51 Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 500MA SC63 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6219 pcs Tietolomake PQ12DZ51.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 300mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 24V
Toimittaja Device Package SC-63 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 425-1625-5 Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA SC-63 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA
Nykyinen - Tuotos 500mA Ohjaustoiminnot Enable
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PQ12DZ1U
PQ12DZ1U
valmistajat: Sharp Microelectronics
Kuvaus: IC REG LINEAR 12V 1A SC63
Varastossa: 4160 pcs
ladata: PQ12DZ1U.pdf
RFQ
PQ120RDA2SZH
PQ120RDA2SZH
Kuvaus: IC REG LINEAR 12V 2A TO220-4
Varastossa: 6697 pcs
ladata:
RFQ
PQ12DZ51J00H
PQ12DZ51J00H
Kuvaus: IC REG LINEAR 12V 500MA SC63