PQ12RA11
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ12RA11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PQ12RA11
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4
lomakkeissa: PQ12RA11.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PQ12RA11: n tekniset tiedot
Osa numero PQ12RA11 Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6141 pcs Tietolomake PQ12RA11.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 35V
Toimittaja Device Package TO-220-4 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-4 PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 425-1627-5 Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1A TO-220-4
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 8mA Nykyinen - Tuotos 1A