PQ12RD1BJ00H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ12RD1BJ00H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PQ12RD1BJ00H
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4
lomakkeissa: PQ12RD1BJ00H.pdf
  • Viesti
PQ12RD1BJ00H: n tekniset tiedot
Osa numero PQ12RD1BJ00H Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6937 pcs Tietolomake PQ12RD1BJ00H.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 20V
Toimittaja Device Package TO-220-4 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-4 PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 425-2286-5 Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1A TO-220-4 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA
Nykyinen - Tuotos 1A Ohjaustoiminnot Enable
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PQ12RD08
PQ12RD08
valmistajat: Sharp Microelectronics
Kuvaus: IC REG LINEAR 12V 800MA TO220-4
Varastossa: 2886 pcs
ladata: PQ12RD08.pdf
RFQ
PQ12RD11J00H
PQ12RD11J00H
Kuvaus: IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4
Varastossa: 3936 pcs
ladata: PQ12RD11J00H.pdf
RFQ
PQ12RD1B
PQ12RD1B