PQ12RD21J00H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ12RD21J00H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PQ12RD21J00H
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 12V 2A TO220-4
lomakkeissa: PQ12RD21J00H.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
PQ12RD21J00H: n tekniset tiedot
Osa numero PQ12RD21J00H Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 2A TO220-4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 64150 pcs Tietolomake PQ12RD21J00H.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 2A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 20V
Toimittaja Device Package TO-220-4 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-4 PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 425-2287-5 Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 2A TO-220-4
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA Nykyinen - Tuotos 2A