PQ7DV10B
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ7DV10B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PQ7DV10B
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P
lomakkeissa: PQ7DV10B.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PQ7DV10B: n tekniset tiedot
Osa numero PQ7DV10B Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3949 pcs Tietolomake PQ7DV10B.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 10A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V
Voltage - lähtö (Max) 7V Jännite - tulo (Max) 10V
Toimittaja Device Package TO-3P Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-3P-3, SC-65-3 PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Muut nimet 425-1755-5 Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 7 V 10A TO-3P Nykyinen - Tuotos 10A
Ohjaustoiminnot Enable
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PQ7DV5J0000H
PQ7DV5J0000H
valmistajat: Sharp Microelectronics
Kuvaus: IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3P
Varastossa: 5025 pcs
ladata: PQ7DV5J0000H.pdf
RFQ
PQ7RV4
PQ7RV4
Kuvaus: IC REG LIN POS ADJ 4.6A TO220-4
Varastossa: 5166 pcs
ladata: PQ7RV4.pdf
RFQ
PQ7DV10
PQ7DV10
Kuvaus: IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P