PR36MF12NSZ
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PR36MF12NSZ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PR36MF12NSZ
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-240V
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PR36MF12NSZ: n tekniset tiedot
Osa numero PR36MF12NSZ Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-240V Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6705 pcs Tietolomake
Jännite - Load 0V ~ 240V Jännite - Input 1.2VDC
päättyminen Style PC Pin Toimittaja Device Package 8-DIP
Sarja PR36MF Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads lähtö Tyyppi AC
Muut nimet 425-1197-5 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 600mA
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads