PR36MF12NSZF
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PR36MF12NSZF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PR36MF12NSZF
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-240V
lomakkeissa: PR36MF12NSZF.pdf
  • Viesti
PR36MF12NSZF: n tekniset tiedot
Osa numero PR36MF12NSZF Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-240V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4039 pcs Tietolomake PR36MF12NSZF.pdf
Jännite - Load 0V ~ 240V Jännite - Input 1.2VDC
päättyminen Style PC Pin Toimittaja Device Package 8-DIP
Sarja PR36MF Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads lähtö Tyyppi AC
Muut nimet 425-2369-5 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 600mA
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads