PR39MF12NSZ
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PR39MF12NSZ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PR39MF12NSZ
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-240V
lomakkeissa: PR39MF12NSZ.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PR39MF12NSZ: n tekniset tiedot
Osa numero PR39MF12NSZ Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-240V Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4973 pcs Tietolomake PR39MF12NSZ.pdf
Jännite - Load 0V ~ 240V Jännite - Input 1.2VDC
päättyminen Style PC Pin Toimittaja Device Package 8-DIP
Sarja PR39MF Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads lähtö Tyyppi AC
Muut nimet 425-1202-5 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 900mA
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads