PR39MF12NSZF
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PR39MF12NSZF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PR39MF12NSZF
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-240V
lomakkeissa: PR39MF12NSZF.pdf
  • Viesti
PR39MF12NSZF: n tekniset tiedot
Osa numero PR39MF12NSZF Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-240V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5035 pcs Tietolomake PR39MF12NSZF.pdf
Jännite - Load 0V ~ 240V Jännite - Input 1.2VDC
päättyminen Style PC Pin Toimittaja Device Package 8-DIP
Sarja PR39MF Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads lähtö Tyyppi AC
Muut nimet 425-2373-5 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 900mA
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads