JBXFD2G10MCS67SR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JBXFD2G10MCS67SR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
lomakkeissa: JBXFD2G10MCS67SR.pdf
  • Viesti
JBXFD2G10MCS67SR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXFD2G10MCS67SR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1935 pcs Tietolomake JBXFD2G10MCS67SR.pdf
Voltage Rating 830V päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 2 Shell-materiaali Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Sarja JBX
Pakkaus Bulk Suuntautuminen G
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 10
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP40 ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Nykyinen arvostelu 8A Yhteydenotto Material -