JBXFD2G10MCSDSMR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXFD2G10MCSDSMR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JBXFD2G10MCSDSMR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
lomakkeissa: 1.JBXFD2G10MCSDSMR.pdf2.JBXFD2G10MCSDSMR.pdf
  • Viesti
JBXFD2G10MCSDSMR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXFD2G10MCSDSMR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1684 pcs Tietolomake 1.JBXFD2G10MCSDSMR.pdf2.JBXFD2G10MCSDSMR.pdf
Voltage Rating 830V päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 2 Shell-materiaali Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Sarja JBX
Pakkaus Bulk Muut nimet SOU1707
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP40
ominaisuudet Backshell, Boot Adapter kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 8A