JBXFD2G18MCSDSMR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXFD2G18MCSDSMR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JBXFD2G18MCSDSMR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
lomakkeissa: 1.JBXFD2G18MCSDSMR.pdf2.JBXFD2G18MCSDSMR.pdf
  • Viesti
JBXFD2G18MCSDSMR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXFD2G18MCSDSMR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1522 pcs Tietolomake 1.JBXFD2G18MCSDSMR.pdf2.JBXFD2G18MCSDSMR.pdf
Voltage Rating 660V päättyminen Crimp
Pakkaus Bulk Muut nimet SOU1711
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 18 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP40
ominaisuudet Backshell, Boot Adapter kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 5.5A