JBXFD2G19FWSDSMR
Tuote-esittely
Osa numero: JBXFD2G19FWSDSMR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
lomakkeissa: JBXFD2G19FWSDSMR.pdf
  • Viesti
JBXFD2G19FWSDSMR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXFD2G19FWSDSMR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1438 pcs Tietolomake JBXFD2G19FWSDSMR.pdf
Voltage Rating 660V päättyminen -
Pakkaus Bulk Suuntautuminen G
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 19
Tulosuoja IP40 ominaisuudet Backshell, Boot Adapter
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Gold
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Material -