JBXFD2J18FSSDSR
Tuote-esittely
Osa numero: JBXFD2J18FSSDSR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP
lomakkeissa: JBXFD2J18FSSDSR.pdf
  • Viesti
JBXFD2J18FSSDSR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXFD2J18FSSDSR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1190 pcs Tietolomake JBXFD2J18FSSDSR.pdf
Voltage Rating 660V päättyminen Solder Cup
Pakkaus Bulk Suuntautuminen J
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 18
Tulosuoja IP40 ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 5.5A Yhteydenotto Material -