JBXFD2J16FSSDSR
Tuote-esittely
Osa numero: JBXFD2J16FSSDSR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP
lomakkeissa: JBXFD2J16FSSDSR.pdf
  • Viesti
JBXFD2J16FSSDSR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXFD2J16FSSDSR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1308 pcs Tietolomake JBXFD2J16FSSDSR.pdf
Voltage Rating 730V päättyminen Solder Cup
Pakkaus Bulk Suuntautuminen J
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 16
Tulosuoja IP40 ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 6A Yhteydenotto Material -