JBXFD3G30MCSDSR
Tuote-esittely
Osa numero: JBXFD3G30MCSDSR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP
lomakkeissa: JBXFD3G30MCSDSR.pdf
  • Viesti
JBXFD3G30MCSDSR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXFD3G30MCSDSR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1257 pcs Tietolomake JBXFD3G30MCSDSR.pdf
Voltage Rating 400V päättyminen Crimp
Pakkaus Bulk Suuntautuminen G
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 30
Tulosuoja IP40 ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Nykyinen arvostelu 3.5A Yhteydenotto Material -